QART Serwis

Nietypowe akcesoria komputerowe...

Start » Oferta » Multimedia Audio Wideo » Komputerowe tunery TV » Art. id.: 2800
EasyHome TDT HD Flex Tuner DVB-T+MediaPlayer

EasyHome TDT HD Flex Tuner DVB-T+MediaPlayer

Jeżeli twój telewizor nie posiada zintegrowanego tunera DVB-T, a chcesz odbierać darmowe programy cyfrowej telewizji naziemnej to aby nie zostać w tyle musisz rozbudować swój domowy odbiornik TV o zewnętrzne urządzenie które ci to umożliwi. Easy Flex Home DVB-T jest doskonałym urządzeniem dla użytkowników starszych odbiorników telewizyjnych, którzy chcą korzystać z cyfrowego sygnału DVB-T. Ponadto urządzenie spełnia funkcję [...]

Informacje:

Id. artykułu: 2800
Nowość! Nowość!

Cena: 65,10
(52,93 zł netto)

Oczekujemy dostawy Oczekujemy dostawy

Ceny z dnia: 2016-02-11

Zapytaj o produkt Zapytaj o ten artykuł

Produkt w kategoriach:

Produkty pokrewne:

Aktualizowano: 2011-03-17
W ofercie od: 2011-03-17

Jeżeli twój telewizor nie posiada zintegrowanego tunera DVB-T, a chcesz odbierać darmowe programy cyfrowej telewizji naziemnej to aby nie zostać w tyle musisz rozbudować swój domowy odbiornik TV o zewnętrzne urządzenie które ci to umożliwi.

Easy Flex Home DVB-T jest doskonałym urządzeniem dla użytkowników starszych odbiorników telewizyjnych, którzy chcą korzystać z cyfrowego sygnału DVB-T. Ponadto urządzenie spełnia funkcję multimedialnego odtwarzacza HD, użytkownik może wyświetlać na ekranie swojego telewizora dowolne treści multimedialne (filmy, muzyka, zdjęcia) za pomocą wbudowanego portu USB na przednim panelu urządzenia. Tuner zajmuje niezwykle mało miejsca można go postawić zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej dzięki czemu użytkownik uzyska pełną swobodę wyboru miejsca na ustawienie go obok telewizora.

Produkt skierowany dla mniej wymagających użytkowników którzy chcą cieszyć się doskonałą jakością obrazu programów tv nadawanych w sposób cyfrowy za pomocą standardu DVB-T na ekranie swojego telewizora, jednocześnie korzystając z funkcji odtwarzacza multimedialnego.

Główne funkcje:

Specyfikacja techniczna produktu:

CHIPSET

TUNER

DEMODULACJA

WIDEO

AUDIO

ZŁĄCZA:

ZASILANIE: 5V 1.5A DC

Zawrtość opakowania:

Gwarancja: 24 miesiące

Artykuły - kategorie:

Polecamy:

LuGallery - Internetowy sklep z artystyczną ceramiką, biżuterią, ozdobami wykonywanymi ręcznie
Niepowtarzalne prezenty!
Ręcznie robiona biżuteria i ozdoby

HiFi equipment and manufacturers
Start » Oferta » Multimedia Audio Wideo » Komputerowe tunery TV » Art. id.: 2800